Baterie umywalkowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Baterie umywalkowe są zawsze eleganckim dodatkiem do każdej łazienki. Szukając baterii umywalkowych, weź pod uwagę rozmiar umywalki, liczbę armatury, styl i użyte materiały. Najlepsze umywalki pochodzą od topowych marek, takich jak Kohlman czy Oltens. Oferują wysoką jakość w przystępnych cenach.


Dostępne w wielu kształtach i wykończeniach, baterie umywalkowe poddawane są ciągłym eksperymentom stylistycznym i materiałowym i oferują modele o coraz bardziej zaawansowanych funkcjach. Najlepszym sposobem na wybór odpowiedniej baterii umywalkowej jest rozważenie kolorystyki, rozmiaru, kształtu, stylu i innych czynników. Jeśli chcesz dopasować resztę armatury łazienkowej, powinieneś również wziąć pod uwagę cenę. W łazience szczególnie ważną rolę odgrywają baterie umywalkowe. W zależności od rodzaju instalacji, projektu modelu, jego składu, wykończenia i korpusu, bateria stanowi końcowy efekt projektu wyposażenia łazienki. Po zakończeniu projektowania łazienki i doborze armatury ważne jest, aby wybrać baterie umywalkowe, które najlepiej pasują do kompozycji przestrzeni i stylu wyposażenia.

Bateria umywalkowa stojąca

Bateria umywalkowa stojąca to doskonały wybór dla osób, które chcą korzystać z baterii bez schylania się. W takim przypadku możesz umyć ręce bez konieczności schylania się. Na rynku dostępne są dwa rodzaje baterii stojących: pojedyncze i podwójne. Pojedyncza stosowana jest w łazienkach, a podwójna w kuchniach.

Bateria umywalkowa podtynkowa

Bateria umywalkowa podtynkowa ma prostą konstrukcję, którą bez problemu można zamontować w łazience. Konstrukcja jest również bardzo oszczędna i nie zajmuje dużo miejsca. Baterię umywalkową podtynkową można z łatwością zamontować w łazience bez wpływu na otaczającą armaturę i armaturę. Bateria umywalkowa podtynkowa jest również trwała i łatwa w utrzymaniu.

Bateria umywalkowa nablatowa

Spłuczki toaletowe można zamontować w każdym pomieszczeniu w domu, nawet w łazience. W rzeczywistości jest to standardowa funkcja w większości domów. Baterie umywalkowe są najczęściej używane w łazienkach. Okucia wykonane są z mosiądzu i standardowo wykonane są z metalu. Istnieją różne rodzaje baterii umywalkowych w zależności od użytego materiału i kształtu baterii. Różni się też stylami baterii. Istnieją trzy główne typy baterii umywalkowych: dźwignia, zawór kulowy i wkład. Styl dźwigni ma dwa uchwyty, które kontrolują przepływ wody. Zawór kulowy posiada jedną rączkę, która kontroluje przepływ wody. Styl wkładu nie ma uchwytów, a zamiast tego wykorzystuje sprężynowy mechanizm do regulacji przepływu wody.