Syfony i zawory

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Syfony i zawory do wyposażenia łazienki

Syfony łazienkowe umożliwiają wygodne korzystanie z umywalki, wanny, brodzików, pisuarów czy bidetów. Syfony są dostępne w różnych typach, rozmiarach i wzorach. Niektóre z nich są przeznaczone do użytku w toaletach, niektóre do umywalek, inne do pryszniców. Syfony są wykonane z trwałych materiałów i gwarantują niezawodność nawet podczas intensywnego użytkowania.

Urządzenia sanitarne wymagają zestawów syfonowych i zaworów. Dzięki nim woda może prawidłowo przepływać. Do tej pory trzymano je poza zasięgiem wzroku; jednak obecnie coraz częściej decydujemy się je pokazywać. Jeśli części syfonu i zaworu nie są wykonane z materiałów wysokiej jakości, cały system może ulec awarii z powodu zatkania lub nieprawidłowego działania.


Syfony do wanien i brodzików prysznicowych

Baterie wannowe wymagają innego rodzaju armatury niż głowice umywalkowe czy prysznicowe. Jeśli chcesz kupić elementy zestawu odpływowego w domu, zamów wszystko online bez wychodzenia z domu.

Syfony do umywalek

Różne umywalki łazienkowe wymagają dopasowanych syfonów. Zwróć uwagę przy wyborze umywalek, ponieważ różnią się one mocowaniem i wielkością otworów.

Przyłącza i zawory ścienne

Kupując dowolny element wyposażenia, należy zawsze kupować odpowiednie akcesoria i złącza do instalacji wodno-kanalizacyjnej: zawory, przyłącza, uszczelki itd.