Umywalki wolnostojące, nablatowe Marmorin Design

Wyświetlanie wszystkich wyników: 78

Wyjątkowe umywalki wolnostojące, wpuszczane w blat, umywalki nablatowe Marmorin Design. Wybierz najlepszą do Twojej łazienki.
Uwaga! Zapytaj o dostępność umywalek w naszym sklepie internetowym HanoHano! Umywalki Marmorin Design dostępne od ręki dostarczymy w kilka dni!
W przypadku zamówienia produktu do produkcji czas jego przygotowania i dostarczenia do Ciebie, to maksymalnie 5 tygodni!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Umywalki Marmorin Design wyróżniają się przede wszystkim unikalnymi kształtami i jakością. Obecnie bardzo modne jest m.in. umywalka nablatowa oraz umywalka wolnostojąca o prostych rogach. Nie oznacza to jednak, że na rynku zniknęły misy o klasycznych kształtach, czy też umywalki okrągłe. W ofercie HanoHano, znaleźć można różnego rodzaju umywalki nablatowe, wpuszczane w blat, wolnostojące, a także strojące przyścienne. Szeroki wybór dotyczy także ich rozmiarów. W przypadku małych umywalek, ich użytkowanie nie będzie należało do komfortowych, ale idealnie sprawdzają się w małych pomieszczeniach lub w toaletach. Większe umywalki wykorzystywane są głównie w dużych i przestronnych łazienkach. Umożliwiają wygodne korzystanie i często posiadają dodatkową przestrzeń na odkładanie mokrych rzeczy. Najwięcej umywalek sprzedawanych jest w białym kolorze, ponieważ pasują do każdego wystroju. Kupując umywalki warto sprawdzić kompatybilność z wybieranymi z bateriami, ponieważ ważna jest ich kompatybilność.